دسته‌بندی نشده, قوانین

روش های پرداخت در ورزش سلامتی

فروش حضوری

متاسفانه در حال حاضر امکان خرید حضوری برای هیچ کدام از محصولات وجود نداشته و خرید فقط بصورت آنلاین میباشد. اما مشتریان گرامی حق دارند که نسبت به پرداخت خود نگران بوده و برای خرید از کیفیت و اصالت کالا مورد نظرشان اطمینان حاصبل کنند.

برای این منظور ابتدا باید ذکر شود که فروشگاه ورزش سلامتی دارای نماد اطمینان بوده و سالها در حال فعالیت بدون شکایت در ترب و دیگر سامانه های بزرگ کشور میباشد. همچنین جهت اطمینان از نوع جنس و کیفیت آن میتوانید به صفحه رویه بازگشت کالا و استرداد وجه مراجعه نموده و از ضمانت های سایت مطلع شده و با خیال راحت از فروشگاه خرید خود را انجام دهد.

پرداخت آنلاین

برای پرداخت مبلغ فاکتور خود میتوانید از درگاه پرداخت آنلاین سایت استفاده کنید. در این درگاه تمامی کارتهای بانکی کشور در شبکه شاپرک پذیرفته میشوند. در صورتی که هزینه حمل و نقل انتخابی شما پس کرایه نباشد، هزینه ارسال برروی فاکتور لحاظ شده و پرداخت میگردد. در صورت وقوع هرگونه مشکل در پرداخت (کسر وجه از حساب و …) میتوانید با پشتیبانی سایت به شماره 09389894629 تماس گرفته یا مشکل خود را بصورت پیامی در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

پرداخت در محل

برای انتخاب گزینه پرداخت در محل حتما قبل از انتخاب این گزینه بصورت پیامک یا در واتس اپ و تلگرام با پشتیبانی فروشگاه هماهنگی لازم را بعمل آورید. درغیر اینصورت مشتری نمیتواند شکایتی نسبت به نحوه ارسال، کرایه یا زمان ارسال داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه روشهای ارسال کالا در ورزش سلامتی مراجعه فرمائید.

کارت به کارت

برای مشاوره و خرید در واتساپ یا تلگرام میتوانید با پشتیبانی سایت هماهنگی لازم را بعمل آورید. پس از هماهنگی و تصمیم به خرید میتوانید مبل را کارت به کارت نموده و منتظر دریافت خرید خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *